Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem oryginalnych kosmetyków ze wschodu - szczególnie z Europy środkowo-wschodzniej.

* Dlaczego właśnie tych ? *

Na naszych stronach znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Kosmetyki te cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników naturalnej pielęgnacji.

Gdy usłyszysz to po raz pierwszy, być może pojawi się pewna nuta wątpliwości...

To właśnie dlatego jesteśmy tutaj i chcemy Cię przekonać, że warto się nimi zainteresować i zmienić swoje codzienne przyzwyczajenia na rzecz produktów kosmetycznych bliskich naturze.

Codziennie jesteśmy bombardowani szkodliwymi substancjami w żywności, kosmetykach, czy też tych znajdujących się w powietrzu. Zawarte tam konserwanty, parabeny, silikony, SLS-y, substancje zagęszczające i zapachowe w sposób inwazyjny degradują nasze ciała i skórę.

Na szczęście dzisiaj mamy wybór – możemy robić zdecydowanie więcej, aby żyć zdrowo.

Taki też jest cel naszych działań – chcemy Cię przekonać do stosowania kosmetyków naturalnych, w możliwie najszerszym zakresie.

Krem do Ciała Liftingujący EO LAB

Ale dlaczego właśnie kosmetyki ze wschodu ?

Przecież na całym świecie nie brakuje produktów kosmetycznych ?

Odpowiedź jest bardzo prosta i zawarta w pięciu punktach...

Po pierwsze - JAKOŚĆ

Kosmetyki te mają doskonałą jakość. Stosowane surowce bardzo często pochodzą z unikatowych, nie skażonych cywilizacją rejonów.

Po drugie - CENA

Bardzo atrakcyjna cena. Większość z oferowanych przez nas kosmetyków produkowana we wschodnich krajach.  To gwarantuje doskonałą relację ceny do jakości. Za naprawdę niewielkie pieniądze otrzymujemy doskonałej jakości produkt, często w 100%  naturalny.

Po trzecie - PRZEZNACZENIE

Otrzymujemy produkty dostosowane do naszej cery, do naszych warunków klimatycznych, które są specyficzne, unikatowe w skali świata. Ma to ogromne znaczenie, jeśli chcemy skutecznie pielęgnować naszą słowiańską cerę : ) Jesteśmy zalewani wieloma produktami z dalekich stron świata (Korea, Chiny, Tajwan…), które nie dość, że wytwarzane są w wątpliwych warunkach produkcyjnych (brak norm produkcyjnych), to jeszcze przygotowywane były z myślą o zupełnie innych typach skóry, występujących w Azji południowo-wschodniej.

Po czwarte – NORMY PRODUKCYJNE

Wszystkie oferowane przez nas produkty wywarzane są zgodnie z surowymi normami europejskimi. Wszystkie otrzymały niezbędną dokumentację i dopuszczenie do sprzedaży w Europie. Posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, a za każdy produktem stoi odpowiedni Podmiot Odpowiedzialny, który gwarantuje jakość produktu. Fabryki z których pochodzą nasze produkty spełniają najsurowsze normy produkcyjne w zakresie wytarzania produktów kosmetycznych i farmaceutycznych, gwarantowane przez certyfikaty ISO i GMP.

Po piąte – CERTYFIKOWANA NATURA

Duża część oferowanych przez nas produktów posiada certyfikaty potwierdzające ich naturalny skład, pochodzące z najbardziej renomowanych europejskich instytucji (Ekocert, Icea, Bdih, Cosmos, itd.). Produkty nie są testowane na zwierzętach, a wiele z nich posiada również certyfikaty Vegan (tylko surowce pochodzenia roślinnego).

Kosmetyki te mają w sobie wszystko to, co jest niezbędne dla Twojej skóry i włosów. Składy nasycone roślinnymi ekstraktami, ziołami i olejami. Wspaniale się rozprowadzają i doskonale wchłaniają. Nie zawierają składników mających szkodliwe działanie. Ich cena jest bardzo przystępna. A do tego dobrze sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry i włosów.

Nie czekaj dłużej – sprawdź to sama, a już niedługo Twoja skóra i włosy odzyskają naturalny, zdrowy wygląd i blask.